6.7.21

Rotraut Susanne Berner - Ania // Michał i Psikus // Feliks i Ryska
Rotraut Susanne Berner - Ania // Michał i Psikus // Feliks i Ryska 

Dwie Siostry

Okładka twarda 

Ilość stron 14


Od niedawna jesteśmy ogromnymi fanami Ulicy Czereśniowej, więc bardzo się ucieszyłam na przesyłkę od Dwóch Sióstr z najnowszymi książeczkami. Krótkie historyjki skupiają się na bohaterach dobrze nam już z znanych z tej bestsellerowej serii. Opowieści są krótkimi rymowankami idealnymi do głośnego czytania .
Anię zawsze ciągnie na zewnątrz. Jednak pogoda czasem się psuje, wiec dziewczynka musi wrócić do domu. Z Ania mali czytelnicy poznają pory roku. Michał i Psikus to duet, z którym nie zaznamy nudy, a cały dzień będzie pełen wrażeń. Poznamy także początki miłości Feliksa i Ryski oraz owoc tego związku. 


Książeczki te napisane są zabawnymi rymami. Piękne rysunki pasują do tekstu i przyciągają wzrok czytelnika, a niewielki format jest niezwykle poręczny i wygodny. Idealnie nada się w malutkie rączki. Bardzo podoba mi się pomysł z utworzeniem tych książeczek. Dzięki nim można dokładniej poznać bohaterów, których spotykamy na Ulicy Czereśniowej. Chętnie poznałabym losy i przygody jeszcze wielu innych postaci. 


Jeśli komuś z Was spodobała się seria o Ulicy Czereśniowej to te niewielkie książeczki koniecznie muszą trafić na Waszą półkę i na pewno zrobią furorę. Moi chłopcy są zachwyceni! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)