12.7.21

Monika Rejkowska, Gdzie kotek ma?Monika Rejkowska, Gdzie kotek ma?

Dwie Siostry 

Okładka twarda 

Ilość stron 28


Klapki, klapki, zawsze klapki :) kolejna propozycja z okienkami dla najmłodszych. 


W tej wdzięcznie zilustrowanej książce spotkacie kilkanaście sympatycznych zwierzaków. Czy uda wam się pokazać, gdzie mają łapki, pazurki, dzioby, brzuszki i ogony? To wcale nie takie proste! Czasem trzeba zajrzeć pod lodowiec, w głąb mrowiska albo za wodospad. 
Właśnie, w środku nie znajdziemy tylko dobrze nam znane zwierzaczki takie jak kotek czy piesek, ale również spotkamy słonia, mrówkojada czy pancernika. Niektóre ilustracje zawierają element zaskoczenia, różne zabawne szczegóły, które mogą odkrywać starsze dzieciaki. 


Bardzo podoba mi się ta publikacja, ale żałuję, że te elementy nie są ruchome i całość nie jest wydana z kartonowymi stronami. Maluszek, do którego skierowana jest ta książeczka może niechcący urwać nie tylko klapki, ale i strony. Niemniej jednak uważam, że jest to bardzo interesująca publikacja nie tylko dla najmłodszych, ale dla starszych dzieciaków :) wszyscy będą się przy niej świetnie bawić. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)