24.7.21

Grzegorz Kasdepke, Kocha, lubi, szanuje…czyli jeszcze o uczuciach
Grzegorz Kasdepke, Kocha, lubi, szanuje…czyli jeszcze o uczuciach

Nasza Księgarnia

Okładka twarda 

Ilość stron 64 


Kolejne wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o uczuciach. Tym razem przyjrzymy się książce „Kocha, lubi, szanuje…czyli jeszcze o uczuciach”. 


Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet wypędzi duchy!
„Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach” to zbiór przezabawnych opowiadań poświęconych między innymi miłości, nienawiści, strachowi i poczuciu winy.


Po każdym opowiadaniu, autor umieszcza krótkie wskazówki dla rodziców  oraz wskazówki dla dzieci, w których zawiera praktyczne rady, jak zachować się w danej sytuacji i jak poradzić sobie z trudnymi emocjami.


Polecam książkę zarówno rodzicom, jak i nauczycielom, bo stanowi gotowy scenariusz lekcji dotyczący uczuć oraz emocji. Doskonała książka, która idealnie sprawdzi się jako prezent. Takich publikacji powinno być jak najwięcej. Piękne i mądre wydanie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)