28.7.21

Lucy Cousins - Sto lat, Mysiu! // Mysia na placu zabaw // Mysia idzie na basenLucy Cousins - Sto lat, Mysiu! // Mysia na placu zabaw // Mysia idzie na basen 

Dwie Siostry 

Okładka twarda 


Mysia to ukochana mysz, która przeżywa wiele przygód, za którymi możesz podążać w wielu książkach. Mieliśmy okazję przejrzeć trzy z serii i cieszymy się, że możemy podzielić się opinią z naszymi czytelnikami. 


Serię o Mysi już od dawna mieliśmy w planach. Okazało się, że cieszy się dużym zainteresowaniem moich dzieci. 


Sto lat, Mysiu! 

Wpadnijcie do Mysi na przyjęcie urodzinowe. Otwórzcie klapki, żeby zobaczyć, co Mysia dostała od przyjaciół i kto schował się pod łóżkiem, pociągnijcie za łapkę, żeby zagrać na trąbce – i zaśpiewajcie Mysi „Sto lat”!
Mysia na placu zabaw

Chodźcie z Mysią na plac zabaw. Pociągnijcie za łapki, żeby zjechać po zjeżdżalni i rozhuśtać huśtawkę, pobujajcie się na koniku. Bawcie się z Mysią!Mysia idzie na basen 

Mysia idzie na basen. Musi się przebrać. Pomożecie jej? Zdejmijcie jej czapkę i szalik, buty, kurtkę, koszulkę… Już? To teraz wkładamy kostium kąpielowy!

Chlup do wody! Autorka i ilustratorka Lucy Cousins ożywia osobowość Mysi. odważne linie i żywe kolory ilustracji przyciągają czytelnika do pozostania, przykuwając zainteresowanie małych dzieci, a także kochających zabawę przedszkolaków.


Książki o Mysi są proste, a jednak tak dobrze napisane. A ponieważ są tak dobrze napisane, są jednocześnie bardzo atrakcyjne dla małych dzieci i stają się ulubieńcami przed snem.


Seria o Mysi to urocza lektura i okazja do nauki dla najmłodszych. Te trzy wymienione powyżej nie są wyjątkiem, ponieważ każda historia oferuje dziecku szansę na naukę.


Twarde książki są wygodne w trzymaniu przez maluchy i nie ulegają wygięciu ani zniszczeniu (zawsze to duży plus). Ilustracje są urocze, a historie równie wspaniałe. Każda z tych książek będzie świetnym dodatkiem do biblioteki malucha i do czytania. Uatrakcyjnieniem są również otwierane okienka, które pokocha każde dziecko. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)