17.7.21

Helene Druvert, Niebo. Ruchome elementy, dzięki którym odkryjesz sklepienie niebieskie
Helene Druvert, Niebo. Ruchome elementy, dzięki którym odkryjesz sklepienie niebieskie

Wydawnictwo Mamania

Okładka twarda 

Ilość stron 48


Od starożytności ludzie patrzyli w niebo, badali je, interpretowali, marzyli o eksploracji… 


Niebo, jakiego jeszcze nie widziałeś!

Eksploruj różne warstwy atmosfery, aby odkryć zwierzęta, maszyny i meteory, które je przecinają, a także liczne zjawiska meteorologiczne, które nękają niebo. Ekscytujący spacer powietrzny, który pozwoli czytelnikowi rozpoznać chmury, zrozumieć zapylanie lub cykl dnia i nocy, kontemplować gwiazdy, być świadkiem tornada i zaćmienia, nie zapominając o zanieczyszczeniach atmosferycznych. 
Użyto tu nieba we wszystkich jego formach, przestrzeni, chmur, deszczu, księżyca, ptaków... Różne wycinanki oferują zabawny moment, w którym dziecko (i dorosły) z przyjemnością odkrywa każdą stronę. Naprawdę piękna chwila do podzielenia się.


Wspaniała publikacja wzbogacona klapkami i rycinami  przez ilustratorkę Hélène Druvert, a ujęta w słowa precyzyjnym piórem i poetyką Juliette Einhorn. Niesamowita książka w wielkoformatowym wydaniu, który zwraca na siebie uwagę. Coś przepięknego! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)