28.2.21

3 bajeczki przed snem - Tomek i Przyjaciele // Masza i Niedźwiedź3 bajeczki przed snem - Tomek i Przyjaciele // Masza i Niedźwiedź 


Do naszej biblioteczki zawitały dwie nowości od HarperKids. 

jedna z nich to przygody Tomka lokomotywy, a druga Maszy i Niedźwiedzia. 

Najbardziej czekaliśmy na lokomotywę, gdyż moi chłopcy są wiernymi fanami. Mamy kilka innych książeczek, gdzie głównym bohaterem jest Tomek i ciagle są w użyciu. 


„Trzy bajeczki przed snem” to rewelacyjne wydanie. Niewielki format i bezpieczne zaokrąglone rogi idealnie sprawdzą się podczas czytania w łóżku. Książka nie jest ciężka, co również stanowi ogromny plus. Każda z bajek kończy się dobrze,a a po przeczytaniu można się jeszcze wdać w dyskusję ze starszym maluszkiem. 


Tomek i przyjaciele. 3 bajeczki przed snem

Oprawa: twarda

Objętość: 72 strony

 

W książce znalazły się urocze, niepublikowane dotąd opowieści o przygodach parowozu Tomka i jego przyjaciół: Diesel i kaczuszki, Marudny Kuba oraz Użyteczna kolej. Wszystkie zostały napisane na podstawie odcinków 20 sezonu serialu i ilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji. W tych zabawnych historiach Tomek odkrywa drugą twarz niezbyt sympatycznego na ogół Diesla, a Kuba uczy się śmiać sam z siebie. Lokomotywy kolei wąskotorowej mają okazję przekonać się o tym, że choć małe, są równie użyteczne jak wielkie maszyny!


Masza i Niedźwiedź. 3 bajeczki przed snem

Oprawa: twarda

Objętość: 72 strony

 

W książce znalazły się urocze, niepublikowane dotąd opowieści o przygodach Maszy, Niedźwiedzia oraz ich leśnych przyjaciół. Wszystkie zostały napisane na podstawie odcinków serialu i ilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji znanej wszystkim dzieciom. Tym razem Masza próbuje znaleźć potrawę, która zastąpi jej kaszę, wybiera się ze swym przyjacielem Niedźwiedziem na wielką wyprawę w góry i… uczy się naprawiać samolot, przeżywając przy tym bardzo zabawne perypetie.


Bardzo podoba nam się powyższa seria. Wydanie jest zachwycające. W dodatku okładka świeci w ciemnościach, jeśli naświetlimy ją odpowiednio długo w świetle dziennym lub pod lampą, a efekt, jaki można podziwiać po zgaszeniu światła, jest niesamowity! Po prostu cudo! 


Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)