21.2.21

Benji Davies, Miś Pracuś w pizzerii // Miś Pracuś na boiskuBenji Davies, Miś Pracuś w pizzerii // Miś Pracuś na boisku 

Wydawnictwo Wilga 

Okładka twarda W październiku pokazywałam Wam dwie książeczki o sympatycznym i uroczym Misiu Pracusiu - część o samolocie oraz pociągu. Czas pędzi nieubłaganie i oto ukazały się kolejne - Miś Pracuś w pizzerii i Miś Pracuś na boisku. 


W części o pizzerii zostały ukazane kolejne etapy przygotowania pizzy :D krojenie pomidora , wałkowanie ciasta oraz wybieranie składników .  Czy może być bardziej smakowita książka ? Nie sądzę ;) 

W części o boisku razem z Misiem Pracusiem kopiemy piłkę, współpracujemy z innymi graczami i koniec końców wygrywamy mecz. Stadion cieszy się razem z nami ;) 


Obydwie książeczki jak zwykle są bardzo kolorowe, dużo się w nich dzieje. Wydanie jest nieduże, solidne, o grubych i połyskliwych kartonowych stronach. Zaokrąglone rogi są oczywiście bezpieczne. Największą frajdę sprawiają oczywiście ruchome elementy, choćby wałkowanie ciasta. nam szczególnie ta część przypadła do gustu;) 


Tę serię szczególnie upodobał sobie Szymek. Dotyka, ogląda i może tak spędzić nawet kilkanaście minut, co dla mnie jest sporym wytchnieniem od biegania 😃


Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)