16.2.21

Mikołaj Łoziński, Prezent dla dwojga



Wydawnictwo Format 

Okładka twarda 


Wpadła mi w ręce książka duetu Loziński&Koza. Zaciekawiona okładką oraz osobliwymi i oryginalnymi rysunkami postanowiłam się z nią zapoznać. Opowieść o ojcostwie w krótkiej formie, bo przecież wiadomo, że rodzic nie ma wiele czasu na czytanie, a jak jest rodzicem bliźniaków to już w ogóle  ;)


Dzięki tej książce możecie rozpocząć rozmowę z dzieckiem o tym jak malutki człowiek pojawia się na świecie i jakie emocje towarzyszą wtedy rodzicom. W książce dużo się dzieje, co nie pozwala się nudzić nawet przez chwilę ;) bo kto został rodzicem ten wie, że świat wywrócił się do góry nogami. 


Książka jest krótka, urocza, groteskowa z oryginalnymi, wręcz karykaturalnymi  ilustracjami skierowana do dużych i małych. Uśmiałam się przy lekturze i zaczęłam wspominać momenty moich porodów oraz trudne początki macierzyństwa szczególnie kolki i ulewania...


W ogóle jestem maniakiem spisywania wspomnień: pierwsze słowo, pierwszy ząbek, pierwszy krok. Myślę, że to doskonały prezent dla dziecka, kiedy tylko podrośnie. A książka „Prezent dla dwojga” będzie doskonałym podarunkiem i wspomnieniem dla dzieci autora. 


Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)