13.2.21

Elle Kennedy, Rozgrywka

Elle Kennedy, Rozgrywka 

Zysk i S-ka 

Okładka miękka

Liczba stron 

 

 

Sama od jakiegoś czasu nie jestem na studiach, ale lubię powracać do tego czasu beztroski i luzu. Dlatego tak chętnie sięgam lo książki Elle Kennedy. 

 

Budowanie świata w Rozgrywce jest wiarygodne i interesujące, a wszystkie postacie są ciekawe i mają własne, unikalne problemy. Bez wchodzenia na terytorium spoilerów autorka poruszyła wiele tematów. 

 

Uwielbiam relację Huntera i Demi na początku jako przyjaciół, których łączy wspólny studencki projekt na podstawie  odgrywania ról. Jedno z nich wciela się w pacjenta, a drugie w terapeutę. Myślę, że byłoby to interesujące i przyjemne zadanie również na prawdziwych zajęciach. W tym przypadku Hunter ma okazję wcielić się w bliską osobę, ujawniając Demi wskazówki dotyczące jego prawdziwego życia, która dopiero później odkrywa, że ​​wiele z tego, co powiedział jej podczas sesji, nie jest wymyślonych. To dzielenie się otwiera serce do Demi, która z kolei zwierza mu się z trudności, jakie ma z własnymi rodzicami - w szczególności z ojcem, który oczekuje, że pójdzie do szkoły medycznej, kiedy tak naprawdę chce zdobyć dyplom z psychologii.

 

Co do seksu, cóż, jest go dużo, gdy Demi znów jest singielką. Kiedy jest ze swoim chłopakiem, jest całkowicie wierna i nawet nie myśli o Hunterze w innym charakterze niż przyjaciel, dopóki jej związek się nie skończy. A ponieważ Hunter pozostaje w celibacie, nie ma innej kobiety w jego życiu.

 

Dużą częścią historii, podobnie jak we wszystkich powieściach Off-Campus i spinoffach Briar U, są relacje między członkami drużyny hokejowej i rozszerzonym kręgiem ich przyjaciół. Ponieważ Hunter jest kapitanem drużyny, gracze zwracają się do niego o radę, a on stara się spełnić ich oczekiwania. Kiedy członkowie zespołu chcą dostać maskotkę, niechętnie przedstawia ten pomysł swojemu trenerowi. Ten moment jest arcyzabawne. Ponieważ jest to romans hokejowy, historia podąża również za sezonem hokejowym w college'u, gdy drużyna Briar U próbuje dostać się na krajowy turniej. 

 

Seks, hokej, życie studenckie, rodzina, przyjaciele i miłość - to wszystko w kolejnym ekscytującym i zabawnym roku w „Briar U”.

Uwielbiam moment, gdy znów mogę przenieść się w świat seksownych hokeistów. „Rozgrywka” to zabawny, wciągający i dowcipny romans, który podniesie twoją duszę do absolutnych rozkoszy. Ma w sobie urok, który sprawi, że będziesz się śmiać od początku do końca. Jednak autorka nie boi się poruszać także trudnych problemów, w tym depresji oraz samobójstwa. Pomimo przeważnie optymistycznego i komediowego charakteru,  pojawiają się też bardziej poważne momenty. Każda kolejna książka Elle Kennedy mnie zachwyca i jak najbardziej polecam! Na pewno Was nie zawiedzie. 

 

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu! 

 

Buziaki, Paulina

2 komentarze:

  1. Będę miała tę książkę na uwadze. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio wszędzie widzę Kennedy, więc chociaż czytałam wszystkie książki rozgrywające się w Briar, chyba pora na reread :P

    OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)