15.2.21

Sven Jonsson, Spisek zombie

Sven Jonsson, Spisek zombie

Wydawnictwo Bajka

Okładka twarda 

Liczba stron: 64


Znacie serie książek „Feralne Biuro Śledcze” od Wydawnictwa Bajka? Książki skierowane są do nieco starszego czytelnika. Wiek powyżej 7 lat będzie już odpowiedni, gdyż nadają się do pierwszego samodzielnego czytania. W środku znajdują się niedługie rozdziały, a także duża czcionka. 


W lutym swoją premierę miał już 6 tom przygód detektywów z Kłopotkowa, czyli „Spisek zombie”. 

 

Alarm powodziowy w Kłopotkowie to nie przelewki! Feralne Biuro Śledcze rusza na pomoc mieszkańcom. Nocna akcja jest niebezpieczna i wyczerpująca. Detektywi działają ramię w ramię ze strażakami… i z kimś jeszcze. Z kim? Tego trzeba się dowiedzieć! Przed agentem Czajką niespodziewanie otwiera się pełen grozy świat duchów i zombie…


Po przeczytaniu muszę stwierdzić, że ta seria bardzo mi się podoba. Napisana z humorem i prostym językiem, który idealnie nada się do pierwszego samodzielnego czytania. Dynamiczna akcja nie pozwoli się nudzić nawet przez chwilę. Wciąga już od pierwszej strony. 


Na samym końcu znajduje się raport do uzupełnienia sprawdzający umiejetność czytania ze zrozumieniem. Bardzo fajny pomysł, który zachęci młodego czytelnika do aktywności, wytężenia szarych komórek i wzbudzi jego ciekawość. 


Na uwagę zasługuje także wydanie. niewielki kieszonkowy format okazał się bardzo wygodny do czytania. Poza tym książka wydana jest w twardej oprawie, a także na matowym papierze. 


Feralne Biuro Śledcze to gratka dla fanów kryminałów. Mamy tutaj zagadki, tajemnice i wykluczające się historie. Myślę, że najmłodsi czytelnicy będą usatysfakcjonowani ;) 


Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)