23.1.22

Mariona Tolosa Sistere, Sekretne życie bąków i beków

Mariona Tolosa Sistere, Sekretne życie bąków i beków

Wydawnictwo Debit 

Okładka twarda 

Ilość stron 24 


Wszyscy wiedzą, że chłopcy i dziewczęta bardzo lubią anatomię i to sprawia, że ​​śmieją się głośno, więc ta książka jest niezbędna, jeśli chcemy się dobrze bawić, poznając wszystkie tajniki pierdzenia i bekania. Prawie niemożliwe, aby nie odnieść sukcesu z tą książką.


Wszyscy bekają i prukają, nie ma znaczenia, czy mieszkamy we Francji, Polsce czy Japonii. Gazy jelitowe są całkowicie zdrowe i normalne i bardzo rzadko są oznaką, że coś nie działa dobrze w naszym organizmie. 

Ta książka zdradzi nam wszystkie sekrety!

Co powoduje pierdzenie i beknięcie oraz z czego są zrobione. Dowiemy się o najsłynniejszych bąkach i bekach w historii oraz o tym, jak są one postrzegane w innych krajach na całym świecie.

Książka zawiera wiele ciekawostek: najdłuższy pruk świata ? Czy są łatwopalne? Dlaczego niektóre pachną jak zgniłe mięso? Jak te gazy mają się w świecie zwierząt?


Absolutnie książka nie jest skomplikowana i moje dzieci ją wręcz uwielbiają. Od razu opowiedzieli „fabułę” babci :D byli  zachwyceni szczególnie rozdziałem o zwierzętach, które puszczają bąki. Książka jest rewelacyjna i oczywiście polecam! Nie da się przejść obok niej obojętnie ;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)