27.1.22

Akademia mądrego dziecka.Pierwsze bajeczki - Pora na kąpiel, hipopotamku! // Dzień dobry, traktorku!

Akademia mądrego dziecka.Pierwsze bajeczki - Pora na kąpiel, hipopotamku! // Dzień dobry, traktorku! 

HarperKids Polska

Okładka twarda 

Ilość stron 20


„Akademia mądrego dziecka.Pierwsze bajeczki” to seria od wydawnictwa HarperKids Polska, która od razu podbiła nasze serce. Natalia Choux zilustrowała Pierwsze słowa, a teraz pokusiła się również o zaprezentowanie kolejnych książeczek dla najmłodszych. 


Pora na kąpiel, hipopotamku! 

Bohaterem książeczki jest mały hipcio, który cały dzień spędza na zabawie w wodzie. A po pysznej kolacji zasypia wtulony w mamę.


Dzień dobry, traktorku! 

Tym razem nasz mały czytelnik dowie się jak traktorek spędza dzień na gospodarstwie. Najpierw udaje się na pole by orać ziemię, potem podnosi ciężkie bele siana. Po całym dniu ciężkiej pracy traktorek jedzie odpocząć.


Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki to wspaniała seria, z przepięknymi i kolorowymi ilustracjami oraz ruchomymi elementami, które wspierają sprawność manualną. Zawiera także krótki tekst, który nie zanudzi młodego czytelnika. Książeczki jak zwykle zostały bardzo solidnie wydane - w twardej oprawie oraz z zaokrąglonymi rogami. Estetyka i bezpieczeństwo idą w parze. Jestem zachwycona!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)