21.1.22

Angels Navarro, Zgadnij w minutę. 1051 łamigłówek

Angels Navarro, Zgadnij w minutę. 1051 łamigłówek

Nasza Księgarnia

Okładka miękka 

Ilość stron 128 


Dzieci od 4 roku życia mogą ćwiczyć umysł w super zabawny sposób, szukając i odnajdując ponad 1000 rzeczy, które są ukryte na stronach tej książki. Wykorzystamy naszą pomysłowość, ale też wyćwiczymy uwagę i pamięć. I musisz mieć dużo koncentracji, ponieważ: masz tylko 1 minutę na rozwiązanie każdej z zagadek!


Dzieci często mają trudności z koncentracją i często są rozpraszane przez różne myśli. Przeskakują od jednej czynności do drugiej, nie zagłębiając się w to, co robią, aż coś naprawdę przyciągnie ich uwagę. Ale jeśli ćwiczymy koncentrację, nasz umysł odkłada na bok rozproszenia, a wykonywanie jakiejkolwiek czynności jest korzystne.


Na początku książki znajdujemy instrukcje i wyjaśnienia dla rodziców i wychowawców, jak korzystać z tej książki. Po nich następuje 25 scenariuszy, w których obiekty są mieszane i musimy znaleźć numer każdego obiektu, który nam wskazują. Są scenariusze bardziej skomplikowane, inne łatwiejsze, inne zabawniejsze i takie, w których przedmioty mają ten sam kolor i są trudniejsze do znalezienia.


Chociaż nie ma co rozpaczać, ponieważ rozwiązania dla każdego scenariusza znajdujemy na końcu książki, na wypadek, gdyby któryś nas przytłoczył. Ale jest fajniej, jeśli nie oszukujemy.


Najmłodsi mogą cieszyć się tymi książkami w pojedynkę, a my możemy się bardzo dobrze bawić z rodziną, z mnóstwem śmiechu, zapewniam cię, ponieważ jest to nadal gra typu „szukaj i znajdź”, która zapewni nam rozrywkę na długi czas .


Dla rozwoju poznawczego dzieci bardzo ważne jest, aby wykonywały czynności ćwiczące mózg. Książka ta to kompletne narzędzie treningowe do tego celu, dzięki któremu mogą się bawić i jednocześnie dużo nauczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)