22.1.22

James Hart, Dhana Fox, Jak zdobyć przyjaciela


James Hart, Dhana Fox, Jak zdobyć przyjaciela

Zielona Sowa

Okładka twarda 

Ilość stron 32 


Wszyscy wiemy, że dla niektórych nawiązywanie przyjaźni jest jedną z najbardziej zniechęcających rzeczy na świecie. Okazuje się, że pod wodą nie jest to łatwiejsze, zwłaszcza dla rekina Frani, która desperacko szuka towarzysza do zabawy.


Do tego stopnia, że przez kilka dni uczy się „jak to zrobić”. Przekonana, że jeśli wykona 6 łatwych kroków podyktowanych jej książką, do obiadu będzie miała przyjaciela. Niestety dla Frani, to tak nie działa… a może? 


Ta opowieść subtelnie obejmuje wytrwałość, buduje odporność i przedstawia zachwycającą gamę morskich stworzeń, które wirują wokół stereotypów w uroczy wir przyjaźni, gwarantujący rozrywkę i wzmocnienie zaufania zarówno w oceanie, jak i na szkolnym dziedzińcu.


Atrakcyjna, przykuwająca wzrok książka z pięknymi i zabawnymi ilustracjami dla młodszych czytelników, którzy pokochają jasne kolory i prosty tekst. Idealna książka na rozpoczęcie nowej drogi, aby nauczyć dzieci, jak mogą znaleźć przyjaciela.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)