13.5.21

Sarah Sheppard, Niezwykłe mapy. Dla miłośników przygód i snów na jawie
Sarah Sheppard, Niezwykłe mapy. Dla miłośników przygód i snów na jawie 

Wydawnictwo Mamania

Okładka twarda 

Liczba stron 40Nic nie jest tak fascynujące i dobre do pobudzenia wyobraźni jak mapy. Ważne mapy dla poszukiwaczy przygód i marzycieli to nie tylko stare, zwykłe ze wszystkimi stolicami i flagami świata (kto nie lubi flag?), Ale także wiele innych, które warto mieć, jeśli chcesz znaleźć Atlantydę lub Trójkąt Bermudzki lub po prostu odwiedzić Yeti 😀


Pierwszą mapę zajmują złoto i kamienie szlachetne. Tam możemy się dowiedzieć, że w przeciwieństwie do innych kamieni szlachetnych, diamenty nie wytrzymują wysokich temperatur, więc jeśli diament zacznie się palić, znika bez śladu, nie pozostawiając po sobie nawet odrobiny popiołu. Warto o tym pomyśleć, jeśli kiedykolwiek trafisz na diament.

Ale cała książka to kopalnia złota i klejnotów, obejmująca wszystko, co fantastyczne, ekscytujące i tajemnicze, co istnieje na naszej planecie. Doskonała lektura i paliwo fantazji dla każdego, kto marzy o podróżach do odległych miejsc wypełnionych ekscytującymi odkryciami. Dzięki tej książce możesz podróżować po całym świecie w swojej wyobraźni. Bez konieczności czekania!


Gdzie się udać, aby doświadczyć erupcji wulkanów, rozwiązać dziwne tajemnice, znaleźć klejnoty, wspiąć się na najwyższe góry lub zabrać łódź podwodną w miejsce najbliżej jądra ziemi? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w tej cudownej książce ! 


Oprócz map tematycznych m.in. „Tajemnicze miejsca”, „Jadowite zwierzęta”, „Wysokie góry” oraz „Piraci i skarby” to także flagi i mapy krajów i stolic.

Po prostu zarezerwuj świetny bilet i podróżuj…


To świetna książka dla wszystkich poszukiwaczy przygód i marzycieli! Wspaniała lektura z wieloma interesującymi faktami. Mega wciągająca ! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)