6.5.21

Sandro Natalini, Jesteśmy rodziną
Sandro Natalini, Jesteśmy rodziną

Nasza Księgarnia

Okładka twarda 

Liczba stron 32 


„Jesteśmy rodziną” autorstwa Sandro Natalini to przepiękna książka, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. 


Po otworzeniu moim  oczom ukazał się cudowny cytat „Tym, co łączy rodzinę, nie są więzy krwi. To szacunek i miłość, z którymi towarzyszymy najbliższym w ich życiowych wyborach”. Jakie to piękne i prawdziwe. 
Sandro Natalini wybrał zwierzęta, aby porozmawiać o rodzinie właśnie. Mamy tutaj króliki, których może być dużo; w rodzinie słoni może być tylko dwoje, możesz mieć ten sam kolor jak pandy lub być wielobarwną rodziną jak ryby, możesz być pręgowany jak koty, lub bliskimi sąsiadami, jak kangury. I rodziną nie są tylko mamusie, ale także dwóch tatusiów. Rodzin, które Sandro Natalini przedstawia w tej fantastycznej przepięknie zilustrowanej książce, jest naprawdę wiele. 


Wiele rodzin, wszystkie różne, każda z własnymi kształtami, cechami i historiami, w tej książce do odkrycia razem z małymi dziewczynkami i małymi chłopami. Żadna rodzina nie jest taka sama, każda ma swoje cechy szczególne i różnice.


Sandro Natalini daje nam książkę o pięknie różnic, które przechodzą przez „przeciwieństwa”, łatwe do zrozumienia i wyjaśnienia nawet najmłodszym, ponieważ są przedstawiane przez rodziny zwierząt. W naturze są duże, kłótliwe, pracowite rodziny ... ale także rodziny adopcyjne, rodzice domowi, imigranci lub żyjący do góry nogami. Istnieje inny sposób okazywania uczucia i szacunku każdej żywej istocie, przeczytaj, aby uwierzyć!


Zabawna, piękna, która sprawia, że ​​nasze dzieci będą dobrze się bawić. I zrozumieją, że prawdziwa rodzina oparta jest na szacunku i miłości. I nic już więcej nie potrzeba.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)