17.5.21

Marta Galewska-Kustra, Puzzle Przeciwieństwa





Marta Galewska-Kustra, Puzzle Przeciwieństwa

Nasza Księgarnia 


Za każdym razem bardzo się cieszymy na nowe układanki z Puciem w roli głównej. 

Wydawnictwo Nasza Księgarnia przygotowało dla swoich czytelników, ale też dla największych fanów Pucia puzzle przeciwieństwa, przy których nawet dorosły nie będzie się nudził, a dziecko będzie żywo zainteresowane, ponieważ łączymy elementy zabawy z nauką. 



Zestaw składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno, brudny i czysty. Oczywiście, na ilustracjach pojawiają się tak dobrze nam znani ulubieńcy z książeczek. 


Puzzle wykonano z grubej tektury, które na pewno prędko się nie zniszczą. Łatwo się dopasowują i sprawiają mnóstwo frajdy. Ogromnym plusem są sznureczki umieszczone przy pudełku. jest ono lekkie, a dzięki temu sznurkowi dziecko może je swobodnie i bez problemu przenieść z jednego miejsca w drugie.


„Przeciwieństwa” zapewniają wiele godzin wspaniałej zabawy, pomagają odkrywać świat i nowe pojęcia, wspomagają umiejetność logicznego myślenia i kojarzenia, a także rozwijają spostrzegawczość.  


puzzle dają okazję do wielu zabaw o różnym stopniu trudności, w zależności od możliwości intelektualnych i potrzeb dziecka. My się świetnie bawiliśmy podczas układania. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)