2.5.21

David Melling, Miś Tuliś kocha małe ptaszki

David Melling, Miś Tuliś kocha małe ptaszki 

Wydawnictwo Amber

Okładka twarda 

Liczba stron 32Miś Tuliś to uroczy, milutki niedźwiadek, z którym można naprawdę się poprzytulać, ale ma też mnóstwo słodkich małych przyjaciół, z którymi wchodzi w interakcje. Bardzo podobał mi się fakt, że ta książka ma rzeczywistą fabułę z pięknym zakończeniem.


Gdy Miś Tuliś siada pod drzewem, gniazdo jaj spada mu na kolana. Życzliwy jak zawsze Miś Tuliś zgłasza się na ochotnika do pilnowania gniazda i jego zawartości, podczas gdy Ptaszek buduje nowe. Czy misiowe przytulanie wystarczy, aby ochronić małe i bezbronne pisklęta?
Jak zawsze, jest to idealna książka dla młodych słuchaczy i czytelników, ale z humorem - wizualnym i werbalnym - aby zadowolić także dorosłych.


Ilustracje Davida Mellinga są równie fantastyczne, jak zawsze, a ta historia ma całkiem interesujący morał dla dzieci na temat dbania o innych i bycia niezwykle delikatnym w stosunku do dzieci. Idealna do czytania przed snem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)