16.5.21

Andre Letria, Jose Jorge Letria, Gdybym była książką
Andre Letria, Jose Jorge Letria, Gdybym była książką

Wydawnictwo Format 

Okładka twarda 

Liczba stron 64 


Książki są źródłem przyjemności, inspiracji, marzeń, nadziei, wiedzy i mądrości. W nich podróżujemy po świecie, nie wychodząc z domu. W jej postaciach spotykamy przyjaciół, którzy często pokazują nam, kim chcemy być, a w  innych, czego nie chcemy.


Wiemy już to wszystko, ale wyobrażam sobie, że większość z nas nigdy nie wyobrażała sobie siebie jako książki. Co byś zrobił, gdybyś był książką?

Myśląc o tym, pisarz, poeta i dziennikarz José Jorge Letria spotkał się z ilustratorem André Letrią i razem stworzyli spektakularną książkę, która z mojego punktu widzenia powinna być prezentowana wszystkim dzieciom i wszystkim czytelnikom, niezależnie od wieku. To książka z pojedynczymi zwrotami, która pokazuje wszystko, co jest ważne, aby zostać dobrym czytelnikiem - nie spieszyć się, skorzystać z okazji, by poznać świat itp. To piękne wizualne metafory, które przedstawiają świat pragnień


Obejrzyj kilka zdjęć i zainspiruj się. Książka została obsypana międzynarodowymi nagrodami (m.in. w USA, Portugalii, Korei i Katalonii), i przetłumaczona na czternaście języków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)