1.5.21

Kapitan Nauka - Gryzmołki Literki // Gryzmołki Zwierzęta
Kapitan Nauka - bawi, rozwija i uczy. Podpisuję się rękami i nogami pod tym hasłem. 


„Gryzmołki” to seria pakietów kreatywnych zadań dla dzieci. Ja wybrałam Literki oraz Zwierzęta. W zestawie znajduje się 60 kart z różnymi zadaniami (opracowanymi przez ekspertki i nauczycielki) oraz flamaster suchościeralny, który sprawił największa frajdę moim dzieciom. Karty są wielokrotnego użytku, więc posłużą nam naprawdę na długo. 


„Gryzmołki Literki” to doskonały trening grafopercepcji i grafomotoryki, niezwykle ważny w rozwoju przedszkolaków przed podjęciem szkolnych wyzwań. Rozróżnianie liter, łączenie pierwszej litery ze słowem, odnajdywanie wyrazów, a także rysowanie po śladzie czy przechodzeniu przez labirynty - to tylko niektóre z  propozycji, które znajdziemy w zadaniach. Do przykładowych zadań należą np. rozwiąż rebusy i wpisz rozwiązania w kratki, Odszukaj wśród znaków litery N i otocz je pętlami, Narysuj w lustrzanym odbiciu drugie części liter i odczytaj je. „Gryzmołki. Zwierzęta” to zestaw zadań związanych ze światem zwierząt. Dziecko dowie się wielu informacji o gatunkach, miejscu występowania, kryjówkach, pożywieniu i ulubionych aktywnościach zwierząt. Podczas rozwiązywania zadań, dziecko pozna wiele ciekawostek o zwierzętach i przyrodzie, poćwiczy umiejętność myślenia logicznego, liczenia i pisania. Przykładowe zadania to wykreślanie nazw gadów w poziomie lub pionie, otoczenie pętlami zwierząt, które mają cztery kończyny czy też odszukanie i zakreślanie zajączków, które ukryły się w lesie.Te przepięknie zilustrowane zestawy skierowane są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Z tej serii dostępne na rynku są również Cyferki oraz Język angielski w bardzo przystępnej i atrakcyjnej cenie. Polecam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)