9.4.22

Victor Escandell, Zagadki detektywistyczne. SztukaVictor Escandell, Zagadki detektywistyczne. Sztuka

Wydawnictwo Debit 

Okładka twarda 

Ilość stron 32 Kolejna fantastyczna księga zagadek, zawierająca  25 wyzwań skupionych na sztuce, czyli „Zagadki detektywistyczne. Sztuka” od Wydawnictwa Debit. 


Nie jest to tylko książka, w której stawiamy czoła wyzwaniom czy tajemnicom, które każdy jako czytelnik odkrywa. To tylko jedna opcja, druga to zabawa. Możemy przejąć inicjatywę, aby przeczytać zagadki z rodziną lub przyjaciółmi i rywalizować (oczywiście w zdrowy sposób), aby zobaczyć, kto lub która grupa zdobędzie więcej punktów za wyzwania. Ponadto, gdy już zagrasz, możesz rzucić wyzwanie innym, będąc sędzią, aby książka nie straciła wdzięku, gdy znasz odpowiedzi.


Między renesansowymi rzeźbami a futurystycznymi obrazami zawsze jest jakaś tajemnica, którą musisz rozwiązać. Każda zagadka zabierze czytelnika w podróż do ważnego momentu w historii sztuki lub do środowiska wybitnego artysty. Rozwiązując zagadki, poznasz różnorodne pociągnięcia pędzlem oraz poznasz postacie i ciekawostki, daj się zaskoczyć!


Na końcu książki znajdziesz dział „Żyj i doświadczaj sztuki!”, dzięki któremu staniesz się artystą z własnym stylem. Zawiera również lusterko, za pomocą którego można odszyfrować teksty rozwiązań zagadek. Kolejna książka, którą jestem zachwycona. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)