21.4.22

Lori Haskins, Zamknij oczka. Książka do zasypiania

Lori Haskins, Zamknij oczka. Książka do zasypiania 

Media Rodzina

Okładka twarda 

Ilość stron 32 


Zwróćcie uwagę na małe nocne sowy: ta książeczka na dobranoc jest wypełniona najbardziej zaspanymi, najbardziej przytulnymi, najbardziej absurdalnie mięciusimi zwierzątkami w historii. Lepiej weź ze sobą swój najprzytulniejszy kocyk, na wszelki wypadek ;) 


Ta książka jest idealna do przygotowania maluchów do spania — prawie sprawia, że czytelnik/ rodzic jest również gotowy do spania! historia zawiera ilustracje uroczych małych zwierzątek na różnych etapach zasypiania. Ziewają, wyciągają nogi, zwijają się w małe kłębuszków i opierają głowy na ziemi. Co jakiś czas pojawia się zwierzę, które jest całkowicie rozbudzone – w tym żaba skacząca po stronie lub sowa z jasnymi, otwartymi oczami na nocnym niebie. Jednak sen w końcu dociera do każdego stworzenia…
Ilustracje są mięciutkie i marzycielskie, ze stonowanymi kolorami i bardzo milutkimi stworzeniami. Zwierzęta zwinięte są w kłębek w trawie, gromadzone w gnieździe, układane na puszystym posłaniu, a nawet odpoczywają na wodzie w stawie. Cudowna, śliczna i dowcipna. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)