22.4.22

Lauren Hoffmeier, Czas na jogę. Zula i sprytna mucha


Lauren Hoffmeier, Czas na jogę. Zula i sprytna mucha 

Wydawnictwo Debit 

Okładka twarda 

Ilość stron 40 


„Zula i sprytna micha” to zabawna historia na temat jogi autorstwa Lauren Hoffmeier. Bardzo Podobały mi się ilustracje.


Jedna piękniejszych i przyjemniejszych książeczek z obrazkami, którą wszystkie dzieci pokochają, będą się śmiać i ćwiczyć prostą jogę z pomocą tygrysa Zuli i muchy.
Szczerze mówiąc, jest to niezwykle piękna książka w twardej oprawie, zaprojektowana, aby pomóc dzieciom w wykonywaniu prostych ruchów jogi, z tygrysem pokazującym dzieciom, jak łatwo jest zrobić kilka pozycji.


Tygrys Zula jest bardzo śpiący, ale mucha nie daje mu spać i ciągle budzi Zulę, która bardzo się denerwuje.


Mucha skacze po Zuli, dopóki ta nie wstaje, by gonić muchę. Mucha tak naprawdę uczy Zulę, jak przestać spać i stać się bardziej aktywnym.

Podobało mi się, jak Zula jest szczęśliwa zajęta jogą i dziękuje Muszce, za to, że mogła być bardziej aktywna. wykonywać proste pozycje jogi.


Zabawna, wesoła i dowcipna książka dla dzieci w każdym wieku, nawet jeśli dzieci nie chcą próbować jogi. Urocza historia do przeczytania. Muszę powiedzieć, że ta książka to prawdziwy must have. Dzieci, rodzice, dziadkowie - wręcz KAŻDY może skorzystać z podstawowej lekcji z tej ZABAWY: Skoncentruj się na oddechu i słuchaj swojego serca! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)