19.4.22

Tom Percival, Starania Toli // Gniewny Antoś

Tom Percival, Starania Toli // Gniewny Antoś

Zielona Sowa

Okładka twarda 

Ilość stron 32


Odporność jest kluczową umiejętnością, którą wszyscy chcemy, aby posiadały nasze dzieci i teraz trzeba widzieć jak zacząć je wspierać.


Starania Toli 

„Starania Toli” to najnowsza część inspirującej serii, która porusza właśnie ten temat. Spotykamy Tolę, u której wszystko jest w porządku. Aż pewnego dnia wszystko wywraca się do góry nogami, a ona nie jest pewna, co robić. Biedronka podsuwa jej pomysł, jak iść naprzód...


Dla mnie w tej książce może być trochę bardziej szczegółowe na temat tego, co tak naprawdę sprawiło, że życie Toli wywróciło się do góry nogami, ale utrzymując je w dwuznaczności, umożliwia czytelnikowi wyciągnięcie uwag od dziecka, a także uczynienie go istotnym dla jego życia. Gniewny Antoś 

Przez większość czasu Antoś potrafi kontrolować swój temperament, ale pewnego dnia wypuszcza tygrysa… Na początku bycie tygrysem to świetna zabawa – tygrysy mogą robić WSZYSTKO, co chcą! Ale kto chce bawić się z warczącym, ryczącym, hałaśliwym, dzikim tygrysem, który nie chce się dzielić? Antoś wkrótce odkryje coś bardzo ważnego na temat wyrażania swoich uczuć i zadośćuczynienia.


Niesamowita książka do nauki dzieci w każdym wieku, co może się stać, gdy Twoje uczucia przejmą kontrolę. Nie tylko daje świetne przesłanie, ale jest pięknie zilustrowana.


Jeśli nie znasz książek Toma Percivala, koniecznie sprawdź je. Ta seria obejmuje gniew, samotność i troski. Każda z nich używa innego koloru, aby zaznaczyć czasy wyzwania w czerni i bieli, a pełny kolor powraca, gdy triumfuje. Ilustracje sprytnie odzwierciedlają uczucia. Naprawdę wpływowe książki. Muszę zdobyć kolejne części ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)