14.4.22

AMD. Pokochaj naturę


Pokochaj naturę, spotykając Biedronkę i Pszczółkę odkrywając ich świat w tej kartonowej książeczce z niesamowitymi mechanizmami obrotowymi.


Biedronka.Zajrzyj pod jej twarde skrzydła, zajrzyj do jej jaj i odkryj, gdzie biedronki chodzą zimą. Na końcu książki znajdują się rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc biedronkom. Natomiast w tej o pszczole zajrzymy do ula, odkryjemy jak pszczoły zbierają nektar i dowiemy się, jak robią miód. Ale to tylko niektóre ciekawostki jakie znajdziemy w środku. 


Dzięki zabawnej, rymowanej historii, prostym faktom i wspaniałym ilustracjom Teresy Bellón, ta książka nauczy maluchy kochać otaczający świat przyrody.
Najnowsza seria „Pokochaj Naturę” z Akademii Mądrego Dziecka pokazuje małemu czytelnikowi, jak żyją owady i jak ważną rolę spełniają w naszym świecie. Dzięki tym książeczkom dowiecie się, jak dbać o przyrodę i naszą planetę.

Każda książka dotyczy zwierzęcia, które odgrywa kluczową rolę w jego ekosystemie.


Małym miłośnikom przyrody spodoba się także Motyl oraz Pajączek. I na nie także się skusimy 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)