10.4.22

Elsa Punset, Seria Nieustraszeni
Elsa Punset, Seria Nieustraszeni 

Wydawnictwo Mamania

Okładka Twarda 

Ilość stron 49


Umiejętność zarządzania emocjami nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza dla najmłodszych. Kształcenie z inteligencją emocjonalną jest niezbędne, aby nauczyć dzieci radzenia sobie z emocjami, a tym samym poprawiać relacje z innymi, pokonywać codzienne problemy i podejmować lepsze decyzje.


Elsa Punset, znana autorka w dziedzinie inteligencji emocjonalnej, łączy w tej serii ujmujące przygody chłopców i dziewcząt z warsztatem emocji, w którym cała rodzina odkryje wskazówki i zasoby, które pomogą poprawić swoją inteligencję emocjonalną.

Stworzyła kolekcję „Szkoła emocji”, narzędzie, które pomoże dzieciom poznać i kontrolować własne emocje.Nieustraszeni  to Alicja, Tadzio i ich pies Rocky. Jeszcze tego nie wiedzą, ale niedługo odkryją, jak tworzyć magię swoimi emocjami. W towarzystwie wspaniałego i doświadczonego trenera emocji, mewy Florentyny, każdego wieczoru będą stawiać czoła zabawnym i szybkim wyzwaniom. Dzięki ich przygodom nauczymy się w zabawny sposób zarządzać naszymi emocjami, czyli nazywać je i uspokajać.


W tej serii mamy cztery książeczki - Nieustraszeni i poszukiwanie skarbu, Nieustraszeni i wielki skok, Nieustraszeni i tajemnica dinozaura oraz Nieustraszeni i przygoda w latarni morskiej. Każda książka  zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli. Godne uwagi są również piękne ilustracje Rocio Bonilla. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)