25.4.22

Hannah Alice - Encyklopedia z folią. Księga ciała // Księga drzew

Hannah Alice - Encyklopedia z folią. Księga ciała // Księga drzew 

Wydawnictwo Wilga 

Okładka twarda 

Ilość stron 16 


Bardzo mnie zaintrygowała „Encyklopedia z folią” od Wydawnictwa Wilga ;) Seria książek popularnonaukowych dla przedszkolaków, która porusza najważniejsze dla dzieci w tym wieku tematy. Wyjątkowa forma stron z przezroczystymi ilustracjami pozwala maluchowi przyjrzeć się bliżej omawianym tematom.


Księga drzew 

Czy kiedykolwiek myślałeś o wszystkich niesamowitych rzeczach, które potrafią robić drzewa? Jak rosną i dlaczego zmieniają się wraz z porami roku? Jak drzewa pomagają nam i jak możemy pomóc im? Dzieci pokochają odkrywanie odpowiedzi dzięki niesamowitym przezroczystym stronom i przejrzystemu, przyjaznemu tekstowi. Fantastyczne pierwsze spojrzenie na przyrodę dla ciekawskich dzieci na całym świecie.


Księga ciała

Co się dzieje w naszych ciałach? Jak się poruszamy, jemy, myślimy i oddychamy? Dzieci pokochają zaglądanie do wnętrza ludzkiego ciała, aby odkrywać odpowiedzi dzięki tej niesamowitej książce. Dzięki oznaczonym diagramom układu mięśniowego, kostnego, oddechowego, krążenia, pokarmowego, moczowego i nerwowego jest to fantastyczne pierwsze spojrzenie na anatomię człowieka. Ekscytujący sposób na odkrywanie wszystkich niesamowitych rzeczy, które może robić nasze ciało.


Ta krótkie książki zawierają wiele informacji. . . . Ponumerowane diagramy z krótkimi frazami towarzyszą tekstowi i ułatwiają czytelnikowi zmagającemu się z trudnościami zrozumienie opisanych pojęć. Różnorodność kolorowych stron i diagramów sprawi, że tytuły te będą bardzo atrakcyjne dla każdego m. . . . Układ tekstu i ilustracji sprawia, że jest to wspaniałe uzupełnienie dyskusji na temat zdrowia, dobrego samopoczucia oraz przyrody. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)