18.12.21

Najlepsze prezenty pod choinkę dla dzieci

Święta Bożego Narodzenia to niezapomniana okazja, którą zwykle spędza się z rodziną, na którą czeka się okrągły rok  i jest pełna cudownych prezentów. Święta z dziećmi niewiele zmieniły, poza kolejnymi krzesełkami przy stole, ale również wyszukiwaniem świetnych prezentów dla najmłodszych ;) 


Celem tego artykułu jest przedstawienie kilku pomysłów na wyjątkowe, niezapomniane prezenty świąteczne dla najmłodszych. Między Mateuszem, a Szymonem jest rok różnicy, więc wybrałam takie zabawki, którymi mogą się bawić wspólnie. 


Od kilku lat jestem wierna księgarni TaniaKsiazka.pl :) to oni są odpowiedzialni  za zasób mojego portfel, więc i w tym roku zdecydowałam się na zabawki z ich strony. Oczywiście, chłopcy dostali już swoje prezenty wcześniej, więc już teraz mogę Wam powiedzieć, że oszaleli z radości. Szczególną sympatią cieszy się warsztat majsterkowicza ;) 


Warsztat Bricolo Black&Decker


Duży warsztat na licencji Black&Decker Bricolo Center od francuskiej firmy Smoby.
Zestaw składa się z:
- warsztatu
- narzedzi: wiertarki mechanicznej, młotka, obcęg, klucza, piły, śrubokręta, imadła, suwmiarki, klucza nasadowego i innych
- uchwytów w blacie i ściance
- półki pod blatem
Możliwość ściągnięcia darmowej aplikacji na smartphone, co uatrakcyjni maluchowi zabawę.
Wymiary: 103 x 79 x 39 (cm).


Figurki z bajki Bing


Zestaw niewielkich figurek przedstawiających Binga i jego przyjaciół zauroczy każdego malucha!
Figurki przedstawiające głównego bohatera bajki Binga i paczkę jego przyjaciół z pewnością spodobają się dzieciom, które wiernie śledzą ich losy podczas każdego odcinka serialu. Każdy maluch będący fanem tej animowanej bajki z pewnością chciałby je posiadać w kolekcji swoich zabawek i doskonale bawić się wymyślając niesamowite historie z udziałem niewielkich zwierzątek.
Zestaw figurek przedstawia głównego bohatera trzyletniego króliczka Binga oraz jego przyjaciół Flopa, Sulę, Pandę, Polę oraz Ammę. Zwierzątka są niewielkich rozmiarów więc twoja pociecha może zabrać je ze sobą w dowolne miejsce. Figurki zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, są pełne wielu detali, które wiernie oddają wygląd postaci z animowanej bajki. Świetnie zaprezentują się również ustawione na półeczce w pokoju dziecięcym pełniąc funkcję dekoracji.


Garaż 3 poziomowy WaderParking 3-poziomowy z serii Play Tracks Garage to fantastyczna zabawka dla najmłodszych wielbicieli motoryzacji.

Nowoczesna, lekka i prosta w montażu konstrukcja pozwala na ułożenie tras w różne kształty i zapewni Twojemu dziecku wiele radości i godzin wspaniałej zabawy.

Z różnokolorowych elementów powstaje piętrowy system dróg o łącznej długości 4,6 m i trzypoziomowy garaż.

W zestawie znajduje się samochód Kid Cars Sport oraz Kid Cars Sport z przyczepką, na której jest dodatkowy pojazd, dekoracje i komplet naklejek.

Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw, pobudza wyobraźnię naszych pociech i inspiruje do kreatywnego myślenia.

Zabawa z wykorzystaniem zestawu z serii Play Tracks Garage  wspiera rozwój ruchowy najmłodszych, zwłaszcza małej motoryki, ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, uczy logicznego myślenia i orientacji przestrzennej.

Różnobarwne elementy pozwalają na poznanie i utrwalenie nazw podstawowych kolorów.

Podczas zabawy nasza pociecha poznaje zasady ruchu drogowego oraz uczy się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa, dzięki czemu wszystkie części trasy zachowują kształt i kolor przez wiele lat.

Komplet zapakowany jest w estetyczne pudełko, idealne na prezent.


Tory z mostem Viking Toys


Po ułożeniu zamieniają się w drogę z mostem dla pojazdów. Tory można łączyć z wszystkimi produktami z serii Viking City. Tory są odpowiednie wielkością dla pojazdów z serii mini chubbies i chubbies. W skład zestawu wchodzi 14 torów, 2 rampy mostu, 2 znaki drogowe oraz autko mini chubbies. Zestaw zapakowany w estetyczne pudełko Giftbox.


Boże Narodzenie to święto, które łączy rodziny i przyjaciół, więc zadbajcie o to, aby przeżycie i czas spędzony z bliskimi był niezapomniany ;) 


Post powstał we współpracy z księgarnia TaniaKsiazka.pl :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)