18.12.21

Ewa Tyralik-Kulpa, Uwaga! Złość

Ewa Tyralik-Kulpa, Uwaga! Złość 

Natuli 

Okładka twarda 

Ilość stron 194 


To normalne, że rodzice od czasu do czasu denerwują się na swoje dzieci. Nie jest jednak dobrze, aby cały czas być złym na nie, ponieważ może to je skrzywdzić. 

Książka „Uwaga! Złość” uczy rodziców, jak kontrolować swoje gniewne uczucia i lepiej radzić sobie z frustracjami.


Książka zaczyna się od pytania, które ma ocenić, czy rodzic może mieć problem z gniewem. Wprowadza koncepcję prowadzenia dziennika. Kolejne rozdziały wyjaśniają, dlaczego rodzice się złoszczą i dlaczego dzieci zachowują się w taki sposób.


Ta książka jest dla ciebie, jeśli znowu nakrzyczałaś/eś na dziecko lub partnera, nie radzisz sobie z trudnymi emocjami dziecka, masz wyrzuty sumienia z powodu swoich gwałtownych zachowań, chcesz wiedzieć, jak radzić sobie ze złością w rodzinie.


Rady zawarte w tej książce są bardzo pomocne. To dobry początek dla rodziców walczących ze złością. Ale to absolutnie nie jest książka na jedno popołudnie. Ja czytam ją od połowy listopada, codziennie po trochu, wracam do pewnych rozdziałów. Ogólnie czyta się bardzo przyjemnie i autorka naprawdę podniosła mnie na duchu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)