13.4.21

Ubongo Trigo
Ubongo trigo

Egmont PolskaKażdy gracz otrzymuje kafelki o wielorakich, trójkątnych kształtach, które co rundę będzie musiał jak najszybciej układać na kartach zadań.  Buduj, obracaj, przekręcaj i kombinuj z kafelkami, aby zapełnić dwa pola na karcie. 


Kto najszybciej rozwiąże swoją łamigłówkę, zdobywa punkty zwycięstwa. Po ośmiu rundach wygrywa ten, który ma ich najwięcej. Dwa poziomy trudności pozwolą dostosować grę do wieku i umiejętności graczy. Dodatkowo gra ma tryb rozgrywki dla jednego gracza.  W grze może brać udział od 1 do 4 graczy, a rozgrywka trwa około 20 minut. 


.
Bardzo mi się podoba ta gry szczególnie jej kompaktowe pudełko, które wszędzie się zmieści, więc na spokojnie można zabrać je w podróż, albo na piknik. 


Jeśli szukacie interesującej, logicznej zagadki dla umysłu, a jednocześnie prostej, której nauka zasad zajmuje kilka minut to koniecznie sięgnijcie po Ubongo Trigo. Fajna zabawa na popołudnie.  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)