19.4.21

Chris Ferrie,Kochamy Plutona
Chris Ferrie,Kochamy Plutona

Media Rodzina 

Okładka twarda 

Liczba stron 18 Kochamy Plutona to wspaniała nowa książka, aby nauczyć młodych czytelników, czym jest planeta, a czym nie! Wiele małych dzieci słyszało o Plutonie - obiekcie, który nie jest już planetą i być może zastanawiało się, dlaczego.


Ta książka odpowie na te pytania! Dzięki rymowankom i kolorowym ilustracjom historia w zabawny sposób przedstawia różne obiekty w naszym Układzie Słonecznym i wyjaśnia, dlaczego planety są planetami.
Wszystko zaczyna się, gdy Pluton nie jest w stanie dołączyć do imprezy na planecie i zastanawia się, dlaczego nie ma go na liście, aż w końcu pojawia się kosmiczna skała i określa trzy zasady bycia planetą!


Pluton poznaje różnice między planetami a innymi obiektami i odkrywa, że nie jest sam - dzieci dowiedzą się, że istnieje wiele innych ważnych części naszego Układu Słonecznego, a odkrywanie poza planetami to świetna zabawa!


Jasne ilustracje naprawdę przyciągną wzrok młodych czytelników. Moje dzieci są zachwycone zarówno pierwszą książeczką „Osiem małych planet” jak i tą najnowszą. Urocze kartonówki, które skradły nam serce już po raz drugi. Serdecznie polecam! 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)