4.3.21

Duuuże puzzle z dziurką alfabet

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać nowość od Czuczu, czyli Duuuże puzzle z dziurką Alfabet dla dzieci 3+. Chociaż z moim dwulatkiem bardzo fajnie spędzamy czas.


A jak Aligator, D jak Delfin, K jak kolala... Na jaką literę jest Mrówkojad? 


Duża edukacyjna układanka przedstawia zwierzątka na kolejne litery alfabetu. Po ułożeniu puzzle maja wymiar 96x64 i są ogromne. Składają się z 48 elementów: 24 tradycyjnych puzzli i 24 wyjmowanych kółeczek z literami, które należy dopasować do odpowiednich dziurek. To świetny pomysł na kreatywną zabawę oraz wprowadzenie do świata liter.

Poza tym za co lubię zestawy od CzuCzu? 

Do każdego z nich dołączony jest scenariusz z różnymi zabawami ruchowymi, dźwiękowymi, kreatywnymi. I jest ich ponad 30! Rodzic już nie jest przerażony, że nie wie jak lub w co się bawić z dzieckiem. Można zacząć od zabawy w dopasowywanie pojedynczych kółeczek. Ułożyć całą ilustrację i opowiadać o tym, co widać na ilustracji. Nazywać zwierzęta, kolory i litery.  Można ułożyć kółeczka w dowolnej kolejności, aby sprawdzić znajomość liter. Albo przerysowywać litery na kartkę lub wymyślać wyrazy. Możliwości jest całe mnóstwo. 


CzuCzu stawia oczywiście na jakość, wiec puzzle są solidne, wytrzymałe i utrzymane w żywych kolorowych, barwach. Nam się bardzo podobają :) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)