3.8.21

Thilo - Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu // Sherlock Junior i bezgłowy goniecThilo - Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu // Sherlock Junior i bezgłowy goniec

Media Rodzina 

Okładka twarda 

Ilość stron 88/104 


Ekscytujący thriller kryminalny w języku angielskim, podchwytliwe łamigłówki do odgadnięcia oraz pierwsze słowa i zdania w dla początkujących w wieku od około 8 lat.


Sherlock Junior to nie tylko najmłodszy, ale także najmądrzejszy szpieg w Londynie. Nic dziwnego, jest bezpośrednim potomkiem słynnego mistrza detektywa! Przynajmniej tak twierdzi… Sherlock bezceremonialnie zmienia imię fanatyka przestępczości Waltera Watsona i czyni go swoim asystentem. A mieszkanie podróżującego sąsiada przerabia się na biuro. Teraz może nadejść pierwszy przypadek:


Kiedy starsza pani umieszcza Sherlocka i Watsona na brakującym pierścionku, wydaje się, że został skradziony przez dzikiego, pradawnego czarnego niedźwiedzia. Ale czy niedźwiedzie kradną klejnoty? Sherlock i Watson rozpoczynają polowanie na tajemnicze zwierzę...

Pierwszy tom nowej serii kryminalnej!

.

W drugim tomie Sherlock Junior i jego przyjaciel Walter zwany Watsonem sami znajdą się w gronie podejrzanych! Podczas wizyty w Muzeum Brytyjskim chłopcy odkrywają, że pewna bezcenna figura szachowa – goniec – ma utrąconą głowę! Kiedy zbiegają się zaalarmowani przez młodego detektywa strażnicy muzeum, figurka gońca… ginie w ogólnym zamieszaniu!


Nauka angielskiego stała się łatwa. Książki te zawierają proste angielskie słowa i wyrażenia. Rozwiązanie zagadki znajduje się zawsze na następnej stronie w bieżącym tekście. A na końcu książki słowniczek. Bardzo podoba mi się to wydanie. 

1 komentarz:

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)