21.8.21

Sara Ohlsson, Bułeczka rządzi!Sara Ohlsson, Bułeczka rządzi! 

Dwie Siostry 

Okładka twarda 

Ilość stron 92 


Bułeczka rządzi!  to nowa, bardzo zabawna książka, która dobrze pasuje do czytania na głos. Lektura dotyczy Bułeczki, a jej prawdziwe imię to Fransesca Fransson, ale wszyscy nazywają ją właśnie Bułeczka. Jej rodzina składa się z niej, matki i babci, ale babcia mieszka we własnym domu. Od czasu do czasu Bułeczka i jej mama mają dzień zawodów. Obie uwielbiają rywalizować i uwielbiają wygrywać. Babcia zwykle jest sędzią.
Książka skierowana jest do dzieci  w wieku 5+ lat, a ci, którzy zaczęli czytać nieco grubsze rozdziały, mogą oczywiście przeczytać ją sami. Książka nieco humorystyczna i dziwaczna, podczas czytania będzie wiele chichotów. Jest też wiele scen, w których można sibie rozpoznać ;) autorce Sarze Ohlsson udało się trafić naprawdę dobrze zarówno pod względem tonu, jak i języka. Ponadto książka jest ilustrowana wieloma kolorowymi rysunkami znanej Lisen Adbåge. Planowane są jeszcze dwie części i nie mogę się ich doczekać.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)