12.8.21

Akademia Mądrego Dziecka. Niesamowity spacer - Pod gwiazdami // Łąka
Akademia Mądrego Dziecka. Niesamowity spacer 

HarperKids Polska

Okładka twarda 

Ilość stron 10


Za każdym razem Akademia Mądrego Dziecka zachwyca mnie jakością oraz pomysłowością nowych książeczek. 


„Niesamowity spacer” to  seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Przepięknie zilustrowana zapozna maluszki z codziennymi czynnościami jak spacer, sen czy zachowania zwierząt. Kontrastowa kolorystyka oraz uproszczona forma ułatwią zapamiętywanie poszczególnych słówek, poprzez skojarzenie ich z otaczającą dzieci rzeczywistością.

 


Na łące liski wystawiają głowy wśród traw, żaby głośno kumkają, Krety robią  zapasy ptaki śpiewają dla ślimaków. 


Nocą światła w domach gasną i wysady idą spać. Jednak niektóre zwierzęta nie są w ogóle śpiące - koty i myszy harcują. Po ciemnym niebie latają świetliki, a gwiazdy bawią się w chowanego .


„Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer” to wspaniała seria, z przepięknymi i kolorowymi ilustracjami oraz ruchomymi elementami, które wspierają sprawność manualną. Zawiera także krótki tekst, który nie zanudzi młodego czytelnika. Książeczki jak zwykle zostały bardzo solidnie wydane - w twardej oprawie oraz z zaokrąglonymi rogami. Estetyka i bezpieczeństwo idą w parze. Jestem zachwycona również pokryciem brokatem. Książeczki pięknie się błyszczą i są po prostu urocze. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)