22.8.21

Susanna Isern, Jestem już taki dużySusanna Isern, Jestem już taki duży 

Wydawnictwo Tako 

Okładka twarda 

Ilość stron 36 


Już za kilka dni do księgarń trafi książka naszej ulubione autorki dla dzieci Susanny Isern „Jestem już taki duży”, ilustrowana przez Martę Cabrol. Przepiękna! Jestem pewna, że ten uroczy, mały słoń i jego historia Cię poruszą.
Mały słoń jest już na tyle duży, że otrzymuje do wypełnienia ważną misję: ma iść samodzielnie na zakupy potrzebne do przygotowania przyjęcia urodzinowego stuletniej Żółwicy. Co może pójść nie tak? Wystarczy kupić świeczki, czekoladę, balony... Nie wiedzieć kiedy, nadciągają problemy: słonikowi mylą się ilości, zjada całą czekoladę, wszędzie się spóźnia. Wyprawa okazuje się prawdziwym wyzwaniem.


Książka z jednej strony jest niesamowicie zabawna, bo jak wiadomo nie wszystko idzie zgodnie z planem, ale z drugiej wynikną z niej różne sytuacje, które sprawią, że mały słonik stanie się bohaterem. Bo popełnianie błędów to również ważna misja. Ilustracje mnie zachwyciły. Lektura okazała się ciepła, przyjemna, pełna, bohaterowie sympatyczni i uroczy. Polecam! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)