23.1.21

Agnieszka Maciąg, Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć niespokojnie w tych trudnych czasach ?Agnieszka Maciąg, Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć niespokojnie w tych trudnych czasach

Wydawnictwo Otwarte 

Okładka twarda

Liczba stron 344

 

Czas pandemii obfituje w skrajne emocje. Sama jestem dobrym przykładem, że jest to istna sinusoida Od euforii, po smutek, złość, żal. Czasem potrzebuję  oderwania się codzienności, od problemów, potrzebuję oczyścić umysł, uspokoić nerwy, zatrzymać się, wsłuchać w siebie i oczywiście życia w spokoju. 

 
Książka bardzo mi się podoba. przyjemnie się ją czyta, bo autorka ma  niezwykle lekkie pióro. To jest pozycja dla osób, które czują, że potrzebują zmian, dla których dotychczasowe życie nie jest satysfakcjonujące. 

Książka składa się z 14 rozdziałów zwanych mocami. Czyli autorka zwraca uwagę na lęki, pracę, pieniądze, zmiany i wiele innych. 


Miniony rok dla Wielu osób był trudny, ale Agnieszka Maciąg jak zwykle podnosi na duchu. Słowa autorki zawsze trafiają prosto w serce, autentycznie inspirują, dodają wiary i odwagi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Autorka również zwraca na to uwagę, że kryzysy w życiu są także potrzebne, bo to one zmuszają do myślenia, działania i spojrzenia z zupełnie innej perspektywy.  Również zawiera w środku wiele pięknych zdjęć, z których biją spokój i ciepło. Oczywiście za każdym razem zachwycam się szatą graficzną, która jest rewelacyjna. Nie tylko treść jest bardzo interesująca, ale wygląd w takim wypadku ma znaczenie, bo książka aż się prosi, aby ją przeczytać. 

Polecam osobom, które lubią poradniki, które szukają zmian, do których przemawia taki styl. Osobiście bardzo lubię i polecam.

 

Buziaki, Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)