15.11.22

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga 2. 50 nowych lekcji na nasze czasyRegina Brett, Bóg nigdy nie mruga 2. 50 nowych lekcji na nasze czasy 

Insignis Media 


Książki Reginy Brett wprost uwielbiam. Na swojej półce mam wszystkie i zawsze chętnie do nich powracam.


Bóg nigdy nie mruga 2. 50 nowych lekcji to kolejna niesamowita książka pełna mądrości, historii i lekcji, napisana przez dziennikarkę i osobę, która pokonała raka.

Lektura ta sprawi, że zaczyna się myśleć o rzeczach w zupełnie inny sposób.


Każdy krótki rozdział w tej książce to lekcja zycia, ale czyta się szybko . Idealna do przeczytania tylko jednego rozdziału dziennie, aby pomóc we właściwym nastawieniu i  rozpocząć dzień z pozytywnym akcentem. Każda historia zwykle wiąże się z czymś, czego Brett doświadczyła w swoim życiu lub historią, którą ktoś jej opowiedział lub przesłał do jej kolumny w gazecie.


Ważne jest, aby pamiętać pozytywne rzeczy i skupiać się na tym co tu i teraz, ponieważ to wszystko, co możemy kontrolować. Proste przypomnienia Brett pomogły mi zastanowić się, w jaki sposób mogę sprawić, by moje życie było bardziej pozytywne i znaczące.

Być może najważniejszym wnioskiem, jaki wyniosłem z tej książki, było: „W razie wątpliwości po prostu zrób następny właściwy krok”. Życie często może być zniechęcające, a myślenie o celach i planach może być przytłaczające. Brett radzi, aby skupić się na następnym właściwym kroku. Jeśli chcesz napisać powieść, usiądź i napisz jeden akapit. Życie wydaje się o wiele prostsze, gdy dzielimy rzeczy na serię mniejszych kroków zamiast dużych, przerażających zadań.


Zachęcam wszystkich do sięgnięcia po tę książkę lub podarowania jej znajomemu w prezencie. Na pewno nie pożałujesz:) 

.

.

.

Znacie książki autorki ? :)

.

.

.

.

#reginabrett 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)