26.11.22

Jimmy Fallon, 5 nocy do GwiazdkiJimmy Fallon, 5 nocy do Gwiazdki 

Wyd. Wilga 

Okładka twarda 


„5 nocy do Gwiazdki” autorstwa Jimmy'ego Fallona to świąteczna książka skierowana do dzieci w wieku już od dwóch lat . Trafiła na naszą półkę i  szybko stała się ulubieńcem naszej rodziny. Książka ta jest niesamowicie przyjemna do czytania na głos ze względu na rymowanie i liczenie.

Ta urocza świąteczna publikacja opowiada o małym chłopcu, który wie, że był grzeczny przez cały rok i czeka na przybycie Świętego Mikołaja i jego reniferów. Akcja dzieje się pięć dni poprzedzających Boże Narodzenie. Każdego z tych pięciu dni mały chłopiec, jego siostra i pies z podekscytowaniem wspominają tradycje i bezsenne noce poprzedzające najbardziej magiczny dzień w roku.


Bezimienny chłopiec jest tak podekscytowany spotkaniem ze Świętym Mikołajem, że chyba nie zmruży oka aż do Bożego Narodzenia. W Wigilię wierzy, że widzi Świętego Mikołaja i jego sanie na nocnym niebie. Kiedy odliczanie dobiega końca i już nadchodzi wyczekiwane Boże Narodzenie, pojawia się podekscytowanie otwieraniem prezentów. Historia kończy się zabawą zaczynania wszystkiego od nowa i odliczania do Bożego Narodzenia przez kolejny rok.


Cudowne ilustracje, śliczne postaci, ciekawa rymowanka. Ta książka skradła nasze serca :) zdecydowany ulubieniec :)

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

#jimmfallon #5nocydogwiazdki 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)