27.11.22

Michael Bond, Paddington i świąteczna niespodzianka


Michael Bond, Paddington i świąteczna niespodzianka

ZnakEmotikon 


To kolejna urocza historia o misiu Paddingtonie, którą obecnie się cieszymy i z utęsknieniem wyczekujemy świąt Bożego Narodzenia. 


Specjalnie na Boże Narodzenie książeczka o misiu Paddingtonie z pięknymi kolorowymi ilustracjami dla najmłodszych czytelników.Paddington nie może się doczekać Bożego Narodzenia i wizyty w Zimowej Krainie Cudów. Być może uda mu się także zajrzeć do warsztatu Świętego Mikołaja i odkryć, jak się robi ulubioną marmoladę. Najpierw jednak czeka go mnóstwo przygód, gdy zgubi się na Biegunie Północnym...


Myślę, że historie o Paddingtonie naprawdę dobrze sprawdzają się w przypadku dorosłych czytających małym dzieciom. Historia ta jest przyjemna i wystarczająco, i na pewno wzbudzi zainteresowanie dzieci. Ta część  jest szczególnie nostalgiczna, gdy Paddington i rodzina Brownów udają się do domu towarowego, aby zobaczyć Świętego Mikołaja. 


Cała opowieść okazała się bardzo zabawna  i koniec końców oczywiście zrzędliwy pracownik sklepu jest w końcu oczarowany Paddingtonem. Po prostu słodka historia ;) 

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

#paddington #miśpaddington 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)