24.11.22

Line Halsnes, Mocarne maszynyLine Halsnes, Mocarne maszyny 

Wyd. Mamania 

Okładka twarda 


Oto przed Wami książka idealna dla miłośników najfajniejszych maszyn na świecie. Koparki, wywrotki, traktory. maszyny do pozyskiwania drewna - w tej książce znajdziesz przeróżne ich rodzaje. Przeczytasz o tym, do czego służą i zobaczyć, co się kryje w każdej z nich. 


Line Halsnes poważnie traktuje najmłodszych początkujących inżynierów i pokazuje duże maszyny dokładnie takimi, jakie są, w sposób, który sprawia, że ​​czytelnik jest zarówno zaciekawiony, jak i nieco mądrzejszy.


Czy wiesz jak wygląda wnętrze kabiny koparki? Albo dlaczego spychacz nie robi głębokich śladów, mimo że jest bardzo ciężki? Dzięki tym dużym pojazdom możesz transportować ogromne ilości piasku, podnosić ciężkie kamienie, zbierać zboże i ścinać drzewa. Kombajn jest ulubionym moich synów :) 


Poza tym na stronach znajdują się zagadki, które aktywizują małego czytelnika :) Bardzo interesująca publikacja, która u nas się sprawdziła :) 

.

.

.

A Wam jak się podoba ? :)

.

.

.

.

#mocarnemaszyny 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)