7.11.22

Mathilda Masters, 321 fascynujących faktów historycznych
Mathilda Masters, 321 fascynujących faktów  historycznych  

Wyd. Nasza Księgarnia

Liczba stron 296 

Okładka twarda 

 

Książki lub encyklopedie są u nas nadal bardzo aktualne. W czasach, gdy wszystko można sprawdzić w internecie, do wszystkiego dostępna jest aplikacja, a wszystkie informacje można natychmiast sprawdzić ta książka to prawdziwy świeży powiew. Osobiście relaksuję się przy książce, pogłębiając w ten sposób swoją wiedzę i ogólne wykształcenie, Dlatego tez książka „321 fascynujących faktów historycznych” jest wyjątkowa i piękna, tekst bardzo atrakcyjny, a poziom informacji wykracza daleko poza ogólne wykształcenie.

 

Publikacja ta  ma na celu przekazanie zarówno przyjemnej, jak i zaskakującej wiedzy. Nie mogłam tego lepiej opisać, bo to prawda.


Treść jest podzielona na 6 dużych obszarów tematycznych, takich jak powstanie Ziemi, prehistoria, starożytność, średniowiecze epoka nowożytna i czasy najnowsze. moim zdaniem, ta książka obejmuje wszystkie obszary, które są interesujące, edukacyjne i stanowią część naszego życia, ale to absolutnie nie suche, nudne fakty. Poszczególne rozdziały można również wielokrotnie czytać. Dzieci i dorośli będą się tu świetnie bawić.

 

„321 fascynujących faktów historycznych” jest również cudownie zilustrowana. Utrzymana jest w stonowanych kolorach, każdy temat jest podkreślony jednym lub kilkoma obrazkami. Są bardzo naturalne, ale mogą również zawierać zabawne lub sprytne szczegóły.


Miłą osobliwością jest to, że tekst jest wysokiej jakości, ale także osobisty. Do czytelnika zwracamy się bezpośrednio. Szczególnie dzieci czują się bardzo dobrze i są z tym zauważane.

 

Dzięki dużemu wyborowi dziedzin przemawia zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Tutaj znajdziesz wszystko, co Cię interesuje i zaciekawia. Kolejną dużą zaletą jest wyjątkowo piękne wydanie, które fascynuje już po przejrzeniu. Czy to jako prezent, czy na półkę w domu :)

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

#fakty #historia 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)