4.11.22

Laura Augusti, Historia pewnego kota


Laura Augusti, Historia pewnego kota 

Wyd. Albatros 

Okładka twarda 


Laura Agusti dorastała w otoczeniu zwierząt, które zawsze towarzyszyły jej podczas pracy. W pewnym momencie pojawił się Hej. I życie wywróciło się do góry nogami. Kto kogo adoptuje, gdy kot osiedla się w domu? Oczywiste jest, że otwierając drzwi i zapraszając do środka, wiesz, że na zawsze zostawią część szczęścia, które ze sobą niosą. bo to przyniosło Hej, dużo radości, ale także wszystkie osobliwości, jakie posiada kot. I to jest to, że uznają się za najwyższych bogów, więc dają ci znać. A ty, totalny podmiot, oddaj się u jego stóp... albo u jego miauczy.

.

W tej przepięknej książce autorka opowiada o swoim życiu z kotem Hej, ale oferuje również szczegółowy przewodnik dla początkujących, którzy chcą adoptować małego lub dorosłego kociaka, a także opowiada o kocich przodkach zebranych w historii. Dzięki wręcz znakomitym ilustracjom po mistrzowsku odtwarza, co to znaczy dzielić życie z kotem, ale także, co się dzieje, gdy cierpimy z powodu utraty i jak sobie z tym radzić.


Opieka, troska i uczucie, które są na każdej stronie, z ciepłą historią i ilustracjami, docierają do czytelnika w ciepły i miękki sposób. Kotka wkroczyła w jej życie i rewolucja, jaką dla niej oznaczała, jest jak kochający i znajomy uścisk. Można doskonale poczuć radość z tego wspólnego życia, a przede wszystkim smutek pożegnania.


Dziękuję autorce za pokazanie swojego doświadczenia i podzielenie się, bo wiem na pewno, że to wcale nie jest łatwe.

.

.

.

Co sądzicie o tym wydaniu ? :)

.

.

.

.

#catlover #cat #kot #wydawnictwoalbatros 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)