29.6.16

Dana Perino, Dobre wieści

Liczba stron: 320
Oprawa: miękka

Dana Perino obecnie jest dziennikarką w Fox News. Prowadzi program „The Five”. Przez 8 lat pracowała w Białym Domu jako rzecznik prasowy George’a W. Busha. Do jej zadań należało m. in. organizowanie zagranicznych wystąpień. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda Biały Dom od podszewki to na tej pozycji się nie zawiedziecie.

Jest to również książka o osiągnięciu sukcesu. Dana udowadnia, że nie trzeba kończyć najlepszego uniwersytetu na świecie, żeby dostać pracę swoich marzeń. Urodziła się w małym miasteczku. W dzieciństwie pracowała na farmie. Jednak nic nie utrudniło jej zdobycie upragnionego awansu i rozwijaniu kariery.

Książkę czyta się z zapartym tchem. Z każdą stroną byłam coraz bardziej zaciekawiona i zaintrygowana tym, czego mogę się dowiedzieć o Białym Domu. Bo niektórych anegdot nie dowiemy się z kolorowej prasy czy serwisów plotkarskich. Mimo wszystko Dana jawi się jako oddana pracownica, która trwała przy Bushu do końca jego kadencji.

Najbardziej spodobał mi się rozdział o tym, jak osiągnąć sukces zawodowy. Rady, którymi dzieli się z nami autorka, wypróbowała na własnej skórze pracując w Białym Domu. A jaka jest najcenniejsza? Zawsze odbieraj telefon od męża.

Serdecznie polecam tym, których interesuje tematyka Stanów Zjednoczonych.

Za egzemplarz dziękuję:

Buziaki,
Paulina
14 komentarzy:

 1. Brzmi całkiem zachęcająco :) a jaki jest druk w tej pozycji? Wydawnictwo Kobiece ma tendencję do zmniejszania czcionki, co mnie okropnie irytuje :) Kupiłabym tę powieść mamie, ona lubi takie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki, co w egzemplarzy recenzenckim czcionka jest normalna. Ja też mam problem z małymi literkami, ale tutaj czytało mi się nawet w miarę dobrze :)

   Usuń
 2. Cenię książki wspierające czytelnika przekazem, że ciężką pracą można dojść do sukcesu ,nawet w niesprzyjających okolicznościach. Tę pozycje przeczytam na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już kiedyś słyszałam o tej książce. Co prawda tylko raz, więc nie zdążyło mi się to utrwalić w pamięci na tyle, żeby idąc do biblioteki mieć tę pozycję w głowie, ale teraz - po Twoim przypomnieniu - chyba odświeżę sobie pamięć. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem, czy mi również się spodoba;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli Cię interesuje taka tematyka to na pewno ;)

   Usuń
 5. Ciekawa pozycja. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcie. Takie proste, a zarazem ujmujące. Książka wydaje się ciekawa, ale jakoś na razie nie mam na nią ochoty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby te rady rzeczywiście komuś pomogły.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety książka mnie nie zaciekawiła. Niemniej jednak bardzo miło czytało mi się Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)