14.10.22

Mara Bergman, Pan bardzo Duży i Myszka bardzo Mała

Mara Bergman, Pan bardzo Duży i Myszka bardzo Mała 

Wyd. Amber 


Przyjaciele nie muszą być tacy sami, w rzeczywistości ta słodka książeczka z obrazkami opowiada historię bardzo nieprawdopodobnej pary przyjaciół. 


Dzięki zabawnemu, rymowanemu tekstowi i uroczym ilustracjom ta opowieść celebruje wyjątkowe talenty i dary, które posiadają wysoki mężczyzna i mała mysz, dzięki czemu tworzą niezwykłą parę. 


Mężczyzna wykonuje wszystkie prace na wysokości - rozplątuje huśtawki, wyciąga latawce z drzew itp. A mała myszka żyje w nocnym świecie zbierając wszystkie małe przedmioty. 


Pewnego dnia wysoki mężczyzna próbuje naprawić wieżę zegarową i nie może, bo jest za duży, żeby wejść do środka. Mysz mu pomaga i zostają przyjaciółmi.


Ilustracje, stonowane i harmonijne, są niesamowicie urocze i wyjątkowe. Młodzi czytelnicy z pewnością będą w stanie przewidzieć, jak ta mała myszka stanie się ogromną pomocą dla wysokiego mężczyzny. 


Bardzo dobrze, że ukazują się historie, które pokazują, że nigdy nie jesteś za mały, aby posiadać światu swoje talenty i być pomocnym dla ludzi wokół ciebie. Ta książka może być dobrym sposobem na rozwinięcie nastawienia na rozwój, ponieważ mały rozmiar myszy nie powstrzymuje jej przed robieniem wszystkiego, co w jej mocy, aby pomóc. Dla mnie bomba ;)

.

.

.

A dla Was ? :)

.

.

.

#wydawnictwoamber #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)