18.10.22

Riikka Jäntti, Myszonek chce po swojemu


Riikka Jäntti, Myszonek chce po swojemu 

Wyd. Frajda


Książkę zamówiłam w TaniaKsiazka.pl 


Myszonek po raz kolejny zawitał do naszej biblioteczki ;) 


Myszonek przechodzi wiek buntu i nie zawsze wszystko odbywa się tak, jak życzyłaby sobie tego mama. W wiosenny poranek Myszonek budzi się w świetnym nastroju, ale tak bardzo nie lubi się ubierać! Mama prowadzi Myszonka do przedszkola, a tam czekają już inne dzieci z grupy. Kiedy po południu mama przychodzi go odebrać, Myszonek wcale nie ma ochoty wracać do domu.
Absolutnie zachwycające książeczki. Naprawdę kiedy rodzic przeczyta zauważy, że Myszonek zachowuje się tak jak jego dziecko i chwilami nie wytrzyma ze śmiechu. Mama i Myszonek  toczą codzienną „walkę” i tak samo jest w życiu wszystkich dzieci i rodziców na całym świecie!


Ilustracje są pięknie wykonane, a postacie urocze. Książka ta została napisana i zilustrowana przez fińską autorkę/ilustratorkę Riikkę Jäntti i wiem, że będzie czytana przed snem i stanie się ulubioną lekturą, którą dziecko będzie chciało czytać nie tylko przed snem.


Koniecznie zajrzyjcie do zakładki dla dzieci w TaniaKsiazka.pl :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)