13.10.22

Anna Lewandowska, Rok małych kroków


Sezon na kalendarze i plannery uważam za otwarty ;) „Siła małych kroków” to kalendarz  dla fanów Lewandowskiej. 


„Przygotowałam dla Ciebie ten kalendarz, aby metodą małych kroków pomóc Ci zmieniać życie na lepsze i zdrowsze. Nie będziemy rzucać się na głęboką wodę ani podejmować trudnych i mocno angażujących wyzwań. Wyzwania będą, owszem, ale gwarantuję Ci, że sprawią Ci przyjemność, jednocześnie utrwalając dobre nawyki, które w końcu wejdą Ci w krew i staną się Twoją codziennością.”.


Przekonaj się, że małe kroki mogą spowodować w Twoim życiu naprawdę duże zmiany. W środku znajdziesz mnóstwo tekstów motywacyjnych, praktyczne porady, ciekawostki, a także specjalne niespodzianki od Anny Lewandowskiej.


Kalendarz dzieli się na dwanaście miesięcy. W każdym z nich znajduje się tygodniowy terminarz wraz z miejscem na osobiste notatki i przemyślenia.


Uważam, że jest to bardzo pięknie wydana publikacja z mnóstwem prywatnych zdjęć autorki. Anna Lewandowska  przygotowała dla swoich fanek kalendarz, w którym chce pomoc zadbać o zdrowia, sen, aktywność fizyczną, ale także wybrać w podróż w głąb się i i popracować nad praktykowaniem wdzięczności.


W środku znajdziecie mnóstwo niespodzianek, trochę przepisów, przydatnych tabelek. Potrzebujecie motywacji oraz inspiracji ? Koniecznie sięgnijcie po kalendarz Anny Lewandowskiej :)

.

.

.

.

Używacie papierowego kalendarza ? 😄

.

.

.

.

.

#kalendarz #planer #planner #annalewandowska #byann 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)