24.10.22

Jarosław Sowizdraniuk, Praktycznie wszystko
Jarosław Sowizdraniuk, Praktycznie wszystko 

Wyd. Kropka 


„Praktycznie wszystko. Podpowiednik dla dzielnych dzieciaków to książka dla tych, którzy nie lubią się nudzić i chcą zdobywać nowe umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc!


Dowiecie się z niej, jak ciekawie spędzać czas w domu i jak spakować plecak na wycieczkę. Podpowiemy wam, jak zrobić pożywne kanapki czy smaczne ciasteczka. Nauczymy, jak udzielić pierwszej pomocy, zacerować skarpetki albo przyszyć guzik.

Napiszemy wspólnie i zaadresujemy list, nadamy sygnał SOS alfabetem Morse?a, a nawet rozpalimy ognisko bez zapałek. Wszystko tutaj zrobicie sami! (Lub z niewielką pomocą dorosłych).”
Książka składa się z 5 dużych rozdziałów. 

Przyjemne, czyli różne zabawy takie  budowa jak wykorzystać kartony do zabawy,  jak zbudować rakietę czy zrobić domowy wulkan. 

Pożyteczne m.in. jak przyszyć guzik, jak zaszyć skarpetkę czy jak upiec ciasteczka. 

W terenie - jak spakować plecak, jak zrobić pochodnię czy zawiązać linę. 

Tylko spokojnie to rozdział z zakresu wieży medycznej , czyli choćby jak radzić sobie z czkawką, z krwawieniem z nosa czy oparzeniem. 

Z „Różnych różności” czytelnik dowie się jak napisać list czyż zaadresować kopertę. 


Bardzo ciekawe wydanie, które zainteresuje najmłodszych i odpowie na wiele codziennych pytań. Ładne i ciekawe ilustracje oraz interesujące wydanie. 


.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

.


#macierzyństwo #rodzic #dziecko ##readingmylove #bookpassion #mamaczyta #bookworm #littlebookworm #dzieciństwo #maluszek #jestemmamą #czytamwszędzie #mojewszystko #czytambolubie #bookstagrampl #booknow 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)