1.10.22

Emilia Dziubak, Rok w lesie. Gdzie żyją zwierzęta ?Emilia Dziubak, Rok w lesie. Gdzie żyją zwierzęta ? 

Nasza Księgarnia 


Jak już kilka razy wspominałam Szymek jest ogromnym fanem książki Rok w lesie, więc z uporem maniaka zbieramy propozycje przygotowane przez Emilię Dziubak z bohaterami uwielbianej przez nas książki. 


Rok w lesie. Gdzie żyją zwierzęta ? - to puzzle, gdzie zadaniem dzieci będzie prawidłowe przyporządkowanie zwierząt do środowiska, w którym żyją. Do wyboru są: runo leśne, pod ziemią, na drzewie oraz w wodzie.
Puzzle zachęcają do nazywania środowisk i zwierząt, rozmowy na temat ich wyglądu, cech charakterystycznych. Mamy tutaj między innymi jeża, dzika, wiewiórkę, nietoperza, mrówkę, żabę, sarnę itd. 


Moje dzieci nie mogły oderwać się od puzzli. Wydawnictwo zadbało o każdy szczegół, jak na przykład papierowa torba, w której zostały umieszczone puzzle i i zaokrąglone bezpieczne rogi, a także twarda, wytrzymała tektura. Bardzo nam się podoba. Piękne ilustracje. 

.

.

.

Co myślicie o tych puzzlach ? :)

.

.

.

.

.

#puzzle #trzylatek 

#układamy #puzzle #lubiepuzzle 

 #zabawa #układamypuzzle #układamypuzzle #puzzletime #razemnajlepiej #dladzieci #czaszdzieckiem #instadzieci #dwulatek #czasdlarelacji 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)