17.8.20

Kubuś i przyjaciele


Kubuś i Przyjaciele. Nowa kolekcja bajek

Zbiór trzech ciepłych i mądrych opowieści o przygodach najsłynniejszego misia wszechczasów. Opowieści o Kubusiu Puchatku będą doskonałą okazją do wspólnego czytania i rozmów z dzieckiem, a piękne, klasyczne ilustracje sprawią, że lektura będzie prawdziwą przyjemnością. 

Kubuś i przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem

Ta książka to zbiór krótkich opowiadań o Kubusiu i jego przyjaciołach. Zanurz się w niezwykły świat Misia, a potem śnij, że jesteś jednym z jego przyjaciół i mieszkasz w Stuwiekowym Lesie! Te historie świetnie się nadają do czytania na dobranoc, w podróży i w każdym innym momencie!  

 

 

Kubuś i Przyjaciele. Opowieści o życzliwości

Kolekcja czterech najpiękniejszych opowieści o przygodach Kubusia i jego przyjaciół, których uwielbia kolejne pokolenie czytelników. Zabawne, ciepłe, a czasem wzruszające historie pozwolą maluchom odkryć radość czytania i przeżywania perypetii bohaterów. Dla dorosłych każda opowieść to punkt wyjścia do fascynujących rozmów z kilkulatkiem, a jednocześnie – zaproszenie do magicznej podróży w krainę własnego dzieciństwa!

 

.

.

.

 

Ach! Któż nie zna słodkiego misia o małym rozumku.  Kubuś to jedna z moich ulubionych bajek dzieciństwa. Absolutnie przesłodka historia pełna subtelnego humoru. Za każdym razem podczas czytania odczuwam melancholię, iż mogę powrócić do lat dziecięcych. Te historie będę czytać każdego wieczora do poduszki moim dzieciakom, tak jak kiedyś czytała mi moja mama. Wspaniałe, ponadczasowe historie, które łączą pokolenia. Więcej znajdziecie TUTAJ 


Za egzemplarze dziękuję wydawnictwu Harper Collins Polska!

Buziaki, Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)